Počet položek: 0 0 CZK

Zalo Hero Clitoral PulseWave

kliknutím zvětšíte
Zalo Hero Clitoral PulseWave
Zalo Hero Clitoral PulseWaveZalo Hero Clitoral PulseWaveZalo Hero Clitoral PulseWaveZalo Hero Clitoral PulseWaveZalo Hero Clitoral PulseWaveZalo Hero Clitoral PulseWaveZalo Hero Clitoral PulseWaveZalo Hero Clitoral PulseWave
ks
Kód:P23397
Cena s DPH : 2 849 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

HERO od ZALO je speciálně navržen tak, aby dopřával a dráždil citlivou oblast klitorisu.

Využívá patentovanou technologii PulseWave™ k dosažení šířky švihu až 30 mm a frekvence švihu až 75krát za sekundu, což vyvolává jedinečné pocity navržené tak, aby napodobovaly nezapomenutelný zážitek orálního sexu.

Jeho elegantní, kompaktní tvar a výkonné, šeptem tiché motory poskytují vynikající ergonomii a funkčnost pro bezproblémový zážitek, který vám přinese potěšení z klitorisu, jaké jste dosud nezažili.

 

  • 4 režimy vibrací, 4 režimy pulzních vln
  • silikon bezpečný pro tělo
  • povrchová úprava Softek™
  • ultra vysoký výkon, ale tichý chod
  • perfektně padne do dlaně
  • zdoben krystalem SWAROVSKI
  • USB magnetické nabíjení
  • vodotěsný stupeň IPX4

 

Doba provozu: 2 - 3 hodiny

Doba nabíjení: 1 hodina

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace