Počet položek: 0 0 CZK

Zalo Bess 2 Heating Clitoral

kliknutím zvětšíte
Zalo Bess 2 Heating Clitoral
Zalo Bess 2 Heating ClitoralZalo Bess 2 Heating ClitoralZalo Bess 2 Heating ClitoralZalo Bess 2 Heating ClitoralZalo Bess 2 Heating ClitoralZalo Bess 2 Heating ClitoralZalo Bess 2 Heating ClitoralZalo Bess 2 Heating ClitoralZalo Bess 2 Heating ClitoralZalo Bess 2 Heating ClitoralZalo Bess 2 Heating ClitoralZalo Bess 2 Heating ClitoralZalo Bess 2 Heating ClitoralZalo Bess 2 Heating Clitoral
ks
Kód:P23391
Cena s DPH : 3 199 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

ZALO Bess je ještě lepší! S novým nástavcem s análními kuličkami a funkcí vyhřívání je možné posunout smyslnou péči o sebe na další úroveň.

Luxusní Bess 2 je dodáván se 4 nástavci pro přizpůsobené potěšení, ať už hledáte přesnou stimulaci, cílení na bod G nebo anální hru.

Také nabízí maximálně cílenou stimulaci díky inovativní technologii DirectPower.

Využití jeho silných a tichých vibrací do jeho ostrého designu umožňuje uživatelům soustředit se na citlivé erotogenní zóny s 8 vibračními režimy.

Navíc je navržen tak, aby se před použitím bezpečně předehřál, až na 42° Celsia.

 

  • nástavec anální kuličky: pro anální hru
  • nástavec ve tvaru G: poskytuje dosah a flexibilitu
  • nástavec okvětního lístku: poskytuje pocit lechtání a škádlení
  • nástavec kuličky: poskytuje přímou stimulaci klitorisu

 

Specifikace:

Materiál: Prémiový silikon Dow Corning na úrovni potravin, ABS

Maximální hlučnost: 

Vodotěsnost: IPX4-chráněno proti stříkající vodě - zajišťuje snadné a pohodlné čištění

Doba nabíjení: 120 minut

Výdrž: 120-180 minut

 

V krabici: bess, 4 nástavce, USB nabíjecí kabel, saténový úložný vak, návod k použití, záruční list.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace