Počet položek: 0 0 CZK

Zalo Bayek Cockring Vibrator with Remote Control Purple

kliknutím zvětšíte
Zalo Bayek Cockring Vibrator with Remote Control Purple
Zalo Bayek Cockring Vibrator with Remote Control PurpleZalo Bayek Cockring Vibrator with Remote Control PurpleZalo Bayek Cockring Vibrator with Remote Control PurpleZalo Bayek Cockring Vibrator with Remote Control PurpleZalo Bayek Cockring Vibrator with Remote Control PurpleZalo Bayek Cockring Vibrator with Remote Control PurpleZalo Bayek Cockring Vibrator with Remote Control PurpleZalo Bayek Cockring Vibrator with Remote Control Purple
ks
Kód:P23392
Cena s DPH : 2 599 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Bayek je součástí ZALO Legend Series navržen tak, aby zlepšil sexuální zážitky párů.

Elegantní měkký silikon pokrývá ergonomický tvar, který se pohodlně vejde mezi dvě těla a zlepšuje pronikání zevnitř i ven.

Díky 8 výkonným vibračním režimům pro stimulaci klitorisu a bodu G je také vybaven vestavěným motorem ve svém prodlužovacím rameni, které se hodí přes dřík penisu a poskytuje vnitřní masáž.

Dvojité kroužky by měly být nataženy kolem šourku a základny penisu, aby se zvýšila erekce.

Ovládá se dálkovým ovladačem v měkkém silikonu, který lze použít k ovládání několika výkonných vibračních funkcí bez přerušení.

Kromě toho je vibrátor cockring také kompatibilní s aplikací ZALO Remote Pro, která uživatelům umožňuje přizpůsobit výkonné funkce konečky prstů a ovládat Bayek odkudkoli na světě přes Bluetooth nebo WiFi.

 

  • 8 vibračních režimů
  • prémiový silikon bezpečný pro tělo
  • ovládání aplikací a dálkové ovládání
  • stimulace klitorisu, bodu G a penisu

 

Doba nabíjení: 120 minut

Doba provozu: 60 minut

Dosah dálkového ovládání: 8 metrů

 

Obsah balení: Cockringový vibrátor Bayek, dálkové ovládání, USB nabíjecí kabel, saténový úložný vak, návod k použití, záruční list

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace