Počet položek: 0 0,- CZK

Zado Harness

kliknutím zvětšíte
Zado Harness
Zado HarnessZado HarnessZado HarnessZado HarnessZado HarnessZado HarnessZado Harness
ks
Kód:P23623
Cena s DPH : 2 099,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Zado Harness

Postroj vyrobený z černých kožených řemínků s cvočky a ocelových spojovacích kroužků od značky Zado. Dá se nastavit díky zapínání na přezky. Cockring na penis o Ø 5 cm.

Proč si vybrat Harness postroj od Zado:

  • Vyrobeno z vyčiněné kůže bez chromu
  • Obsahuje kovový erekční/kulový kroužek (Ø 5 cm)
  • Všechny popruhy jsou nastavitelné
  • Pro milovníky kůže!

Kůže (pravá kůže, buvol) vyčiněná bez chromu, kov. Obsahuje netextilní části živočišného původu.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace