Počet položek: 0 0,- CZK

Womanizer Wave Black

kliknutím zvětšíte
Womanizer Wave Black
Womanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave BlackWomanizer Wave Black
ks
Kód:P23840
Cena s DPH : 3 195,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Sprchová hlavice Womanizer Wave 2v1 je tady!

Je to vůbec první kombinovaná sprchová hlavice a vodní masážní stimulátor klitorisu, který spojuje odborné znalosti koupelnových expertů Hansgrohe a lídrů v oblasti potěšení Womanizer.

Díky svému ergonomickému tvaru se pohodlně drží a dokonale se přizpůsobí, každému ženskému tělu.

Přepínejte mezi nastavením PowderRain pro luxusní sprchu, až po smyslnou masáž s PleasureWhirl a silnou pulzací s PleasureJet.

Navíc spotřebuje o 60% méně vody, než běžné sprchové hlavice při zachování optimálního výkonu a to díky technologii EcoSmart.

 

  • jedinečná funkce 2v1
  • ergonomický tvar
  • šetří vodu - EcoSmart
  • navrženo odborníky
  • intuitivní ovládání
  • instalace bez námahy

 

Ovládání

Zmáčknutím jediného tlačítka si vychutnáte 3 různé pocity s různými vodními tryskami a intenzitou tlaku pouhým posunutím druhého tlačítka.

Tři funkce nelze ovládat současně, pouze odděleně.

Instalace

Wave má univerzální uchycení navržené pro připevnění k jakékoli standardní přípojce ruční sprchy. Takže jednoduše vyměňte svou sprchovou hlavici za Wave.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace