Počet položek: 0 0 CZK

Womanizer OG 2in1 pleasure air G spot vibrator lilac

kliknutím zvětšíte
Womanizer OG 2in1 pleasure air G spot vibrator lilac
Womanizer OG 2in1 pleasure air G spot vibrator lilacWomanizer OG 2in1 pleasure air G spot vibrator lilacWomanizer OG 2in1 pleasure air G spot vibrator lilacWomanizer OG 2in1 pleasure air G spot vibrator lilacWomanizer OG 2in1 pleasure air G spot vibrator lilacWomanizer OG 2in1 pleasure air G spot vibrator lilacWomanizer OG 2in1 pleasure air G spot vibrator lilacWomanizer OG 2in1 pleasure air G spot vibrator lilacWomanizer OG 2in1 pleasure air G spot vibrator lilacWomanizer OG 2in1 pleasure air G spot vibrator lilac
ks
Kód:P23366
Cena s DPH : 5 999 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Womanizer OG: Pleasure Air pro bod G

Womanizer OG je první vibrátor Pleasure Air bodu G, který kombinuje cílený Pleasure Air a vibrace pro silnou a originální orgasmickou cestu.

Technologie Pleasure Air
Technologie Pleasure Air

Vyrobeno pro vás a vaše tělo: Všechny produkty Womanizer se vyznačují jedinečnou inovací nazvanou Pleasure Air Technology. Proč je to tak výjimečné? Váš klitoris je stimulován bez přímého kontaktu. Jemné vibrace vzduchu sají a masírují zároveň, aby poskytly nebývalý orgastický pocit.

Chytré ticho
Chytré ticho

Inovativní technologie Smart Silence vám umožní oddat se vaší touze. Hračka se spustí, až když se setká s vaší kůží. Pokud ji nepoužíváte, hračka přejde do pohotovostního režimu. Díky tomu je používání hračky nejen tišší, ale zároveň vás udrží v daném okamžiku bez rozptylování.

Vodotěsný IPX7
Vodotěsný IPX7

Chcete se ponořit hlouběji? Vzhledem k tomu, že je váš Womanizer vodotěsný IPX7, nic nestojí v cestě dlouhé relaxační koupeli, osvěžující sprše nebo dokonce párty u bazénu.

12 stupňů intenzity
12 stupňů intenzity

Ať už dáváte přednost jemnému a jemnému nebo silnému a intenzivnímu, nebo něčemu mezi tím – váš další orgasmus je vzdálený pouhým stisknutím tlačítka. Úrovně intenzity jsou dokonale vyvážené a nabízejí správné nastavení pro každou vaši náladu.

Simultánní stimulace
Simultánní stimulace

Womanizer OG spojuje stimulaci Pleasure Air s vibracemi pro vylepšení vašeho zážitku. Dva typy stimulace znamenají dvojnásobné potěšení, hýčkání a vzrušující bod G pro nezapomenutelnou cestu za potěšením.

Tvarované pro potěšení
Tvarované pro potěšení

Chytrý design umístí vibrace a Pleasure Air dokonale tak, aby vzrušily bod G. Womanizer OG je zakřivený podle vašeho těla a má flexibilní rameno pro pohodlné přizpůsobení.

3 úrovně vibrací
3 úrovně vibrací

Měňte své vibrace pomocí 3 úrovní – v kombinaci se stimulací Pleasure Air pro zintenzivnění a obohacení vaší cesty Womanizer OG.

Plně měkký povrch
Plně měkký povrch

Plně potažený silikonem měkkým na dotek, který je na pokožce příjemný. Je zdravotně nezávadný, vyrobený bez ftalátů, BPA nebo latexu, jemný k pokožce a potěšení na dotek.

Dosvit
Krátkým stisknutím tlačítka minus po vzrušujícím vyvrcholení vrátíte hračku zpět do nejnižší polohy pro relaxační konec orgasmu. 

Příprava je všechno.

OG miluje lubrikanty, takže si před hraním naneste na klitoris a poševní vchod trochu lubrikantu na vodní bázi, abyste si zajistili hladký zážitek.

Pomalu, stabilně, zacházejte s tím správně.

Začněte svou cestu s vnější stimulací Pleasure Air na klitoris, pouze vložte stimulační hlavici Pleasure Air do pochvy a přiložte ji na bod G, jakmile se vzrušíte.

Udělejte si čas a zůstaňte zvědaví.

Každé tělo je jiné - Pohněte hračkou doleva a doprava a prozkoumejte svá sladká místa. Těla nejsou identická, proto experimentujte s tlakem a hloubkou zasunutí hračky.

Užijte si extatickou radost!

Orgasmus bodu G je jedinečný zážitek. Dosažení vyžaduje trochu času a péče, ale výsledné vyvrcholení je velmi uspokojivé - a zcela odlišné od všeho, co jste zažili.

Obsah:

  • Vibrátor Womanizer OG Pleasure Air G-Spot
  • USB nabíjecí kabel (síťový adaptér není součástí balení)
  • Rychlý návod
  • Bezpečnostní instrukce
  • Bavlněný úložný vak
© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace