Počet položek: 0 0 CZK

Womanizer Duo 2

kliknutím zvětšíte
Womanizer Duo 2
Womanizer Duo 2Womanizer Duo 2Womanizer Duo 2Womanizer Duo 2Womanizer Duo 2Womanizer Duo 2Womanizer Duo 2Womanizer Duo 2Womanizer Duo 2Womanizer Duo 2Womanizer Duo 2Womanizer Duo 2Womanizer Duo 2
ks
Kód:P23365
Cena s DPH : 6 999 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Duální stimulátor klitorisu a bodu G

DUO 2 je jedinečná prémiová hračka pro králíka – stimulátor klitorisu Pleasure Air a výkonný vibrátor bodu G v kombinaci k vytvoření pokročilých, smíšených orgasmů.

Technologie Pleasure Air
Technologie Pleasure Air

Vyrobeno pro vás a vaše tělo: Všechny produkty Womanizer se vyznačují jedinečnou inovací nazvanou Pleasure Air Technology. Proč je to tak výjimečné? Váš klitoris je stimulován bez přímého kontaktu. Jemné vibrace vzduchu sají a masírují zároveň, aby poskytly nebývalý orgastický pocit.

Chytré ticho
Chytré ticho

Inovativní technologie Smart Silence vám umožní oddat se vaší touze. Hračka se spustí, až když se setká s vaší kůží. Pokud ji nepoužíváte, hračka přejde do pohotovostního režimu. Díky tomu je používání hračky nejen tišší, ale zároveň vás udrží v daném okamžiku bez rozptylování.

Vodotěsný IPX7
Vodotěsný IPX7

Chcete se ponořit hlouběji? Vzhledem k tomu, že je váš Womanizer vodotěsný IPX7, nic nestojí v cestě dlouhé relaxační koupeli, osvěžující sprše nebo dokonce párty u bazénu.

14 Úrovně intenzity
14 Úrovně intenzity

Ať už dáváte přednost jemnému a jemnému nebo silnému a intenzivnímu, nebo něčemu mezi tím – váš další orgasmus je vzdálený pouhým stisknutím tlačítka. Úrovně intenzity jsou dokonale vyvážené a nabízejí správné nastavení pro každou vaši náladu.

Extra hlava stimulátoru
Extra hlava stimulátoru

Víme, že tělo každého je jiné a krásné! Z tohoto důvodu každá krabička obsahuje dvě velikosti hlavic stimulátoru, aby bylo zajištěno, že si svůj Womanizer může užít každý.

Trvalý společník 2h
Trvalý společník 2h

Provozní doba 120 minut a jen pár minut potřebných k orgasmu: Sami si můžete spočítat, kolik orgasmů to znamená.​

Duální stimulace
Duální stimulace

DUO 2 současně cílí na bod G hlubokými dunivými vibracemi a klitoris stimulací podobnou sáním Pleasure Air, čímž vytváří hluboce uspokojující smíšené orgasmy.

Dosvit
Afterglow

Po vzrušujícím vyvrcholení je klitoris velmi citlivý, takže naše funkce Afterglow poskytuje relaxační konec orgasmu: Jednoduše krátkým stisknutím tlačítka napájení se rychle vrátíte na nižší nastavení, abyste své vyvrcholení zakončili luxusně.

10 vzorů vibrací
10 vzorů vibrací

Najděte svůj rytmus pomocí 10 různých vibračních vzorů, od vlny po cha-cha nebo jen čisté, nepřerušované vibrace. Vnitřní rameno hračky je navrženo tak, aby posílalo vibrace přímo do bodu G.

2 motory se samostatným ovládáním
2 motory se samostatným ovládáním

Stimulátor klitorisu DUO 2 Pleasure Air a vnitřní vibrátor bodu G lze používat samostatně. To znamená, že můžete měnit pocity pomocí dvou typů stimulace buď společně nebo jednotlivě, aby vyhovovaly potřebám vašeho jedinečného těla.

Jak funguje WOMANIZER DUO 2

1. Přidejte několik kapek svého oblíbeného lubrikantu na vodní bázi do vnitřního stimulátoru. 1. Přidejte několik kapek svého oblíbeného lubrikantu na vodní bázi do vnitřního stimulátoru.  2. Jemně zasuňte stimulátor do pochvy a obklopte klitoris stimulační hlavicí. 2. Jemně zasuňte stimulátor do pochvy a obklopte klitoris stimulační hlavicí.  3. Užijte si to nejlepší ze dvou světů. 3. Užijte si to nejlepší ze dvou světů. 

Technologie Pleasure Air

Technologie Pleasure Air představuje dokonalou rovnováhu mezi pulzujícími a masážními změnami tlaku vzduchu bez dotyku klitorisu. Tím je zajištěno, že cca. 8 000 nervových zakončení není nikdy přestimulováno, což vede k novému druhu mimořádného orgasmu.

Duální stimulace

DUO 2 současně zacílí na bod G pomocí dunivých vibrací a na klitoris pomocí Pleasure Air a vytváří hluboce uspokojující smíšené orgasmy. Intenzitu vnější a vnitřní stimulace lze ovládat samostatně, takže si můžete najít tu správnou kombinaci pro vás. Užijte si bohatou směs vjemů a vyberte si ze 14 úrovní intenzity a 10 vibračních vzorů. DUO 2 má to správné nastavení pro ty nejnaplňující, pokročilé smíšené orgasmy.

Afterglow

Po vzrušujícím vyvrcholení je klitoris velmi citlivý, takže naše funkce Afterglow poskytuje relaxační konec orgasmu: Jednoduše krátkým stisknutím tlačítka napájení se rychle vrátíte na nižší nastavení, abyste své vyvrcholení zakončili luxusně.

Obsah:

  • Womanizer DUO 2
  • USB nabíjecí kabel (síťový adaptér není součástí balení)
  • 2 stimulační hlavice
  • Rychlý návod
  • Bezpečnostní instrukce
  • bavlněný úložný sáček
© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace