Počet položek: 0 0 CZK

We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)

kliknutím zvětšíte
We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)
We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)
Zboží již není skladem
Kód:P23295
Cena s DPH : 5 999 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:na dotaz

Speciální edice nositelného stimulačního kroužku a vibrátoru klitorisu

Tease Us je sada nositelných vibrátorů ovládaných aplikací s něčím pro každý pár. Jemně dráždit a vzrušovat, ať jste kdekoli, s vibračním stimulačním kroužkem Bond a silnou atmosférou kalhotek Moxie. Přizpůsobte si kolekci svým potřebám: k dispozici také jako dva Moxies nebo dva Bondy.

MOXIE

Moxie je pro diskrétní a smyslné potěšení bez použití rukou tím, že jemně dráždí vaše sladké místo, ať jste kdekoli.

Moxie od We-Vibe je navržena pro nošení pod oblečením, s hands-free, tichými vibracemi.

Jednoduše vložte Moxie do kalhotek a připevněte na vnější stranu magnetem. Hračka vždy zůstane na svém místě – ani při rychlejších pohybech nic neklouže. 

 • baterie: USB dobíjecí lithium-polymerová baterie
 • Doba běhu: Až 2 hodiny
 • Doba nabíjení: 90 minut
 • Materiály: Silikon bezpečný pro tělo – bez ftalátů a BPA a vyrobený bez latexu
 • Rozměry: 92 mm x 64,3 mm x 35,75 mm
 • Záruka: 2 roky

Pohodlné provedení
Pohodlné provedení

Dokonale tvarovaný tvar je vyroben z hedvábně hladkého silikonu bezpečného pro tělo s protiskluzovým magnetem, který jej drží na místě, takže zůstane přesně tam, kde ho chcete mít.

Aplikace We-Vibe
Aplikace We-Vibe

Odemkněte nové funkce ovládání hraček pomocí aplikace We-Vibe. Klepnutím na obrazovku smartphonu změníte nastavení vibrací a intenzity, a to i na větší vzdálenost.

Šumivé vibrace
Šumivé vibrace

Zintenzivněte své potěšení s 10 režimy a dunivými, škádlivými vibracemi.

Dálkové ovládání
Dálkové ovládání

Pokročilé dálkové ovládání s ovládáním intenzity.

Šeptej Ticho
Šeptej

Moxie, navržená tak, aby byla diskrétní, je šeptem tichá, takže nikdo nebude vědět, na čem jste.

Vodotěsný (IPX7)
Vodotěsný (IPX7)

Moxie je 100% vodotěsný, takže si ho můžete užívat kdekoli a snadno se čistí.

Pokročilé zabezpečení
Pokročilé zabezpečení

Spojení Bluetooth poskytuje pokročilé zabezpečení, které zabraňuje jiným signálům rušit vaše bezdrátové připojení.

Rozšířený režim spánku
Rozšířený režim spánku

Pro zachování životnosti baterie se Moxie po 30 minutách nečinnosti přepne do režimu spánku a lze jej prodloužit až na 4 hodiny.

Dobíjecí
Dobíjecí

Praktický a ekologický Moxie je dobíjecí a vydrží hrát až 2 hodiny na jedno nabití.


BOND

První nastavitelný, rychle uvolňovací, aplikací a dálkově ovládaný nositelný stimulační vibrační kroužek, který buduje očekávání po celý den.

Tento nositelný stimulační prsten, ovládaný aplikací nebo dálkovým ovladačem, oslavuje pouto mezi sexuálními partnery a zdůrazňuje důležitost zvědavé, dobrodružné intimity. Noste Bonda pod oblečení, aby byl každý okamžik příjemný, a použijte ho k tomu, abyste svou předehru posunuli na jinou úroveň.

Omotejte silikonový pásek kolem penisu a varlat a zavřete sponu. Velikost prstenu je 35 mm, ale lze jej v případě potřeby prodloužit pomocí odkazu Custom Fit. Začněte stisknutím tlačítka-Vibe. Prozkoumejte 10 různých úrovní intenzity pomocí dálkového ovladače nebo aplikace. Perfektně tvarovaný pro pohodlnou, diskrétní hru, Bond lze nosit na veřejnosti a ovládat pomocí aplikace pro tajné škádlení.

 • baterie: USB dobíjecí lithium-iontová baterie
 • Doba běhu: 2 hodiny
 • Doba nabíjení: 90 min
 • Materiály: ABS a silikon bezpečný pro tělo, vyrobený bez ftalátů, BPA nebo latexu
 • Rozměry: 7,8 x 4,4 x 4,8 cm
 • Záruka: 2 roky

Bezpečné pro tělo
Bezpečné pro tělo

Hladké materiály šetrné k pokožce jsou na pokožce příjemné – vyrobené bez ftalátů, BPA a latexu.

Vodotěsný IPX7
Vodotěsný IPX7

Užijte si ve vaně nebo sprše s vodotěsností IPX7

Tiše šeptejte
Tiše šeptejte

Téměř tiché, ale výkonné, tiché vibrace

Aplikace We-Vibe
Aplikace We-Vibe

S bezplatnou aplikací We-Vibe můžete hrát a sdílet ovládání Bonda odkudkoli, přistupovat k celé řadě Bondových nastavení intenzity a režimů vibračních vzorů a také hrát společně s dalšími hračkami We-Vibe.

Nositelný stimulační kroužek
Nositelný stimulační kroužek

Bond lze nosit diskrétně a přináší jemné pocity, které zvyšují vzrušení, a to i na veřejnosti. Užijte si škádlení a vzrušování kdekoli od rande po domácí práce, zvyšujte očekávání a vychutnávejte si ty pocity.

Custom Fit
Custom Fit

Bond je navržen tak, aby vyhovoval téměř jakékoli velikosti penisu. S odkazem Custom Fit si můžete snadno vybrat mezi dvěma velikostmi.

Custom Fit
Ergonomický tvar

Navrženo a tvarováno tak, aby dokonale spolupracovalo s vaším tělem

Dlouhá životnost
Dlouhá životnost

Bond je dobíjecí, s až 2 hodinami hraní na jedno nabití. Bond je dodáván s 2letou zárukou.

Dálkové ovládání
Dálkové ovládání

Pokročilé dálkové ovládání s ovládáním intenzity.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace