Počet položek: 0 0 CZK

Waterglide Hot Chocolate 300 ml

kliknutím zvětšíte
Waterglide Hot Chocolate 300 ml
ks
Kód:P23636
Cena s DPH : 269 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Waterglide Hot Chocolate 300 ml

Waterglide Hote Chocolate je bezbarvý lubrikant s klasickou viskozitou, který nabízí vydatnou lubrikaci. Smyslná chuť horké čokolády vytváří afrodiziakální atmosféru pro milování a její báječná chuť vás svádí k orálním požitkům. Tento kluzký hladký lubrikant vytváří intenzivní chvíle potěšení a dlouhotrvající pocity klouzání.

Lubrikanty Waterglide jsou vyrobeny ze speciálně vyvinutého složení, které zaručuje, že je lze bezpečně používat s latexovými kondomy.

Proč si vybrat Hot Chocolate 300ml od Waterglide:

  • Lubrikační a senzační gel s vůní horké čokolády
  • Bezbarvý lubrikant s klasickou viskozitou
  • Smyslná chuť horké čokolády
  • Pro dlouhotrvající pocit klouzání
  • Veganské

Složení:

Voda, Glycerin, Hydroxyethylcelulóza, Fenoxyethanol, Allantoin, Kyselina benzoová, Panthenol, Aroma.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace