Počet položek: 0 0 CZK

Waterglide Feel 1000ml

kliknutím zvětšíte
Waterglide Feel 1000ml
Waterglide Feel 1000mlWaterglide Feel 1000mlWaterglide Feel 1000ml
ks
Kód:P23640
Cena s DPH : 999 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Waterglide Feel 1000ml

Waterglide Feel je klasický lubrikant bez parfemace, barvy a chuti, který poskytuje výjimečně vydatné a kluzké mazání.

Lubrikanty Waterglide jsou vyrobeny ze speciálně vyvinutého složení, které zaručuje, že je lze bezpečně používat s latexovými kondomy.

Proč si vybrat Lubrikační gel Feel 1000ml od Waterglide:

  • Lubrikační a senzační gel pro ultrasenzitivní pocit
  • Veganské

Složení:

Voda, Glycerin, Hydroxyethylcelulóza, Fenoxyethanol, Allantoin, Kyselina benzoová.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace