Počet položek: 0 0,- CZK

VIVE Vibrátor Rini

kliknutím zvětšíte
VIVE Vibrátor Rini
VIVE Vibrátor RiniVIVE Vibrátor RiniVIVE Vibrátor RiniVIVE Vibrátor RiniVIVE Vibrátor RiniVIVE Vibrátor RiniVIVE Vibrátor RiniVIVE Vibrátor Rini
ks
Kód:P23545
Cena s DPH : 2 499,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Vibrační králíček Rini zasáhne všechna místa najednou.

Se třemi motory F1 nové generace s 10 funkcemi a jejich pokročilými technologiemi vás dovede Rini k hlubokému uspokojení.

Všechny motory lze ovládat nezávisle na sebe.

Máme tady jeden inovativní 10funkční pulsně vlnový motor NG F1 pro váš bod G, jeden vibrační motor NG F1 s 10 funkcemi pro klitorální stimulaci a jeden 10funkční motor NG F1 pro anální stimulaci, který vás zaručeně přivede k maximální výši potěšení ve všech vašich erotogenních zónách.

Vyrobeno ze 100% hedvábně hebkého silikonu, který je hypoalergenní. Je úžasně elastický, neporézní a hladký.

Je zcela vodotěsný (IPX7) a extrémně tichý při hlučnosti pod 60 dB. To znamená, že jej můžete použít, kdekoli si vaše srdce přeje!

 

  • otáčky za minutu: 10 000 ot./min
  • rotace vibrační špičky: 8500 ot./min
  • dobíjení za pomocí USB kabelu: 180 min
  • životnost nabité baterie: 40 min

 

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace