Počet položek: 0 0,- CZK

VIVE Satu Pulzační a vibrační strap-on

kliknutím zvětšíte
VIVE Satu Pulzační a vibrační strap-on
VIVE Satu Pulzační a vibrační strap-onVIVE Satu Pulzační a vibrační strap-onVIVE Satu Pulzační a vibrační strap-onVIVE Satu Pulzační a vibrační strap-onVIVE Satu Pulzační a vibrační strap-onVIVE Satu Pulzační a vibrační strap-onVIVE Satu Pulzační a vibrační strap-on
ks
Kód:P23561
Cena s DPH : 2 299,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Satu je jeden z nejinovativnějších vibračních strap-onů bez postroje, který je v současné době na trhu.

Pomocí 3 motorů F1 nové generace a jejich pokročilých technologiím zvládne stimulovat současně klitoris, bod G i partnera, a to vše v 10 různých intenzitách. Motory lze ovládat nezávisle na sebe.

Tahle luxusní hračka má vychytávku! Jakmile ucítíte, že se blížíte k vyvrcholení, zmáčkněte tlačítko pro plný výkon. Zaručeně vás přivede oba k nezapomenutelnému orgasmu.

 

  • 3 výkonné motory
  • vodotěsný (IPX7)
  • tichý chod (pod 60 dB)
  • doba použití: 40 minut
  • doba nabíjení: 3 hodiny
  • dobíjecí přes USB 

 

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace