Počet položek: 0 0 CZK

Tracy's Dog Licky Tongue Vibrator

kliknutím zvětšíte
Tracy's Dog Licky Tongue Vibrator
Tracy's Dog Licky Tongue VibratorTracy's Dog Licky Tongue VibratorTracy's Dog Licky Tongue Vibrator
ks
Kód:P23679
Cena s DPH : 799 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Tracy's Dog Licky Tongue Vibrator

Licky je malý, ale fascinující jazykový vibrátor exkluzivně navržený společností Tracy's Dog, aby poskytoval co nejrealističtější simulaci jazyka.

Tento jazykový vibrátor vám poskytne jeden z nejintenzivnějších orgasmů, jaké jste kdy zažili, díky svým 10 výkonným vibračním režimům olizování. Přenosný design Licky vám umožní vzít si jej kamkoli budete chtít. Je dobíjecí před USB (součástí balení).

Po použití očistěte teplou vodou a čističem hraček. 

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace