Počet položek: 0 0,- CZK

Tom of Finland Rosebud Cylinder Anal Pump

kliknutím zvětšíte
Tom of Finland Rosebud Cylinder Anal Pump
Tom of Finland Rosebud Cylinder Anal PumpTom of Finland Rosebud Cylinder Anal PumpTom of Finland Rosebud Cylinder Anal PumpTom of Finland Rosebud Cylinder Anal PumpTom of Finland Rosebud Cylinder Anal Pump
ks
Kód:P23571
Cena s DPH : 2 199,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Tom of Finland Rosebud Cylinder Anal Pump

Nástavec pro vakuové pumpy Tom of Finland Rosebud Cylinder prokrví váš anál a zvětší jeho objem. Díky průhlednému materiálu uvidíte pumpu přímo v akci.

Válec je vybaven silikonovým análním řetízkem se 4 kuličkami, které poskytují intezivní stimulaci. Pro hladké zasunutí kolíku a dosažení potřebného vakuového těsnění naneste na kuličky a okraj válce dostatečné množství lubrikantu na vodní bázi. Zasuňte si řetízek do análu, připojte k válci kompatibilní hadici s pumpou a začněte pumpovat. Kuličky lze odmontovat.

Válec sám je vyroben z akrylu a silikonu, používejte pouze s gely na vodní bázi a čistěte teplou mýdlovou vodou nebo přípravkem na hračky.

Balení obsahuje pouze válec, pumpu s hadicí je třeba zakoupit samostatně. 

Rozměry:

vnitřní průměr válce 6,5 cm, výška válce 8,8 cm, celková délka kolíku 17 cm a použitelná délka kolíku 9 cm.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace