Počet položek: 0 0,- CZK
  !  Tento eshop má propadlou platnost, pokud nebude prodloužen, bude smazán. Platnost eshopu byla do 18.02.2024

Tied Up In Colors BDSM omalovánky

kliknutím zvětšíte
Tied Up In Colors BDSM omalovánky
Tied Up In Colors BDSM omalovánkyTied Up In Colors BDSM omalovánkyTied Up In Colors BDSM omalovánkyTied Up In Colors BDSM omalovánkyTied Up In Colors BDSM omalovánkyTied Up In Colors BDSM omalovánkyTied Up In Colors BDSM omalovánkyTied Up In Colors BDSM omalovánkyTied Up In Colors BDSM omalovánky
ks
Kód:P23642
Cena s DPH : 209,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Ponoř se do smyslného světa BDSM díky novám omalovánkám pro dospělé!

Tato unikátní knížka nabízí odvážný a kreativní zážitek pro ty, kteří chtějí prozkoumat svou smyslnou stránku a přitom relaxovat a odreagovat se.

 

Omalovánky obsahují detailní ilustrace různých BDSM témat, jako například: svazování, latex, roubíky a mnoho dalšího.

 

Každá stránka je navržena tak, aby umožnila nechat volně plynout svou představivost a prozkoumat svou erotickou stránku bezpečným a jednoduchým způsobem.

Doporučujeme jak BDSM zkušenými lidmi , ale také i těm, které BDSM svět láká. Tyto antistresové Omalovány jsou skvělým dárkem pro každého, kdo má zájem o BDSM nebo si prostě jen chce užít několik hodin relaxace a kreativity. 

 

Obsahují 32 originálních obrázků. Omalovánky jsou vyrobeny z kvalitního papíru, který umožňuje snadné vybarvování bez protrhání nebo průrazu. Navíc, díky svému rozměru, jsou omalovánky ideální pro každodenní relaxaci.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace