Počet položek: 0 0,- CZK

Swiss Navy Siliconebased Lubricant Silikonový lubrikant 3785 ml

kliknutím zvětšíte
Swiss Navy Siliconebased Lubricant Silikonový lubrikant 3785 ml
ks
Kód:P23689
Cena s DPH : 10 999,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Swiss Navy Siliconebased Lubricant Silikonový lubrikant 3785 ml

Prémiový silikonový lubrikant Swiss Navy® nastavuje zlatý standard, pokud jde o sexuální pohodu. Lubrikanty, balené v lahvi odolné proti rozlití, doplněné nepropustným čerpadlem, se mohou pochlubit úžasným špičkovým vzhledem. 

Aplikujte dle potřeby na oblast, která má být mazána. Pokud dojde k podráždění, okamžitě přestaňte používat. Nepoužívejte, pokud je vnější těsnění poškozené nebo chybí.

Ingredience:
Cyklopentasiloxan, dimethikon, tokoferylacetát (vitamín E).

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace