Počet položek: 0 0,- CZK

Swiss Navy Playful 4 in1 lubrikační gel Watermelon Flavor 118 ml

kliknutím zvětšíte
Swiss Navy Playful 4 in1 lubrikační gel Watermelon Flavor 118 ml
Swiss Navy Playful 4 in1 lubrikační gel Watermelon Flavor 118 mlSwiss Navy Playful 4 in1 lubrikační gel Watermelon Flavor 118 ml
ks
Kód:P23690
Cena s DPH : 449,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Swiss Navy Playful 4 in1 lubrikační gel Watermelon Flavor 118 ml

Příchutě Swiss Navy® chutnají tak skutečně, že se zdají být příliš dobré na to, aby byly lubrikanty. K formulaci příchutí byla použita potravinářská společnost Fortune 500, aby bylo zajištěno, že Swiss Navy® Flavors budou chutnat skutečně jako jejich jméno. Všechny příchutě jsou bez parabenů, bez cukru a jsou nelepivé.

Ingredience:
Voda (aqua), glycerin, celulózová guma, propylenglykol, benzoát sodný, sacharin sodný, acesulfam draselný, diazolidinylmočovina, aroma (aroma), kyselina citronová, PEG-8, disodná sůl EDTA, sorbát draselný.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace