Počet položek: 0 0 CZK

Svakom Alex Neo 2

kliknutím zvětšíte
Svakom Alex Neo 2
Svakom Alex Neo 2Svakom Alex Neo 2Svakom Alex Neo 2Svakom Alex Neo 2Svakom Alex Neo 2Svakom Alex Neo 2Svakom Alex Neo 2Svakom Alex Neo 2Svakom Alex Neo 2Svakom Alex Neo 2Svakom Alex Neo 2
ks
Kód:P23604
Cena s DPH : 3 199 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
  • Masturbátor s funkcí přísunu a zvukem
  • Lze ovládat pomocí aplikace
  • Funkce interaktivního videa
  • Funkce interaktivní webové kamery
  • Odnímatelný rukáv s výraznou texturou
  • Dobíjecí - včetně USB kabelu
  • Doba nabíjení: 5 hodin
  • Použití času: 1 hodina
  • Režimy automatického tahu: 7
  • Scénáře: 5

Alex Neo, vybavený novou super technologií, je perfektní mužský masturbátor plný technologií s funkcemi aplikace. Ergonomicky navržený tvar pro penis, jeho skvělá délka a textura pro každou velikost dělá tento masturbátor ideální pro sebeuspokojování.

Interaktivní a plně automatické potěšení se zvukem!
Plně automatický masturbátor s odnímatelným návlekem, který má intenzivní texturu pro maximální potěšení. Masturbátor dokáže poskytnout velmi realistický zážitek díky funkci přísunu v 7 intenzitách a reproduktoru s 5 vzrušujícími zvuky. Zvuky lze také poslouchat přes sluchátka (nejsou součástí balení). Vše lze ovládat přímo na hračce samotné nebo prostřednictvím aplikace FeelConnect 3 app se 3 novými hlavními funkcemi: Ovládání na dlouhou vzdálenost (kdykoli a kdekoli na světě), připojení k interaktivním 2D videím a funkce interaktivní webové kamery. Lze jej dobíjet přiloženým USB kabelem.

Dodává se s 5 scénáři sexuálních fantazií – pláž, divočina, třída, letadlo a kancelář. S Alexem Neo je vždy nová šance odhalit své nejhlubší sny... zavřete oči, uvolněte svou mysl a začněte fantazii.

Alex Neo je vybaven intenzivnějším přítlačným motorem, který zavádí výkonnou a nastavitelnou přítlačnou sílu a dovede vás tak daleko, jak si jen chcete.

Celková délka 33 cm; hloubka vložení 13 cm; Ø 3,5 cm.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace