Počet položek: 0 0 CZK

Subscret Komplet Divoška

kliknutím zvětšíte
Subscret Komplet Divoška
Subscret Komplet DivoškaSubscret Komplet DivoškaSubscret Komplet Divoška
ks
Kód:P23666
Cena s DPH : 2 579 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Provokativní komplet Divošky, který nenechá chladnou tebe ani tvého přítele. Když chcete zažít něco z čeho budete mít husí kůži ještě pořádně dlouho, nasaď si tento černý komplet a probuď v sobě Divošku, která rozproudí nezapomenutelnou atmosféru.

Univerzální velikost (postroj lze na krku nastavit přezkou, pouta mají dvě přezky, kde si přizpůsobíš velikost tak jak potřebuješ).
Postroj obsahuje karabinky, které si snadno zapnete a odepnete.
Měkký a příjemný materiál zdobený kovovými kroužky.
Komplet obsahuje: postroj a pouta.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace