Počet položek: 0 0,- CZK

Subcret postrojové kalhotky s vysokým pasem

kliknutím zvětšíte
Subcret postrojové kalhotky s vysokým pasem
Subcret postrojové kalhotky s vysokým pasemSubcret postrojové kalhotky s vysokým pasem
ks
Kód:P23456
Cena s DPH : 2 109,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Postrojové kalhotky s vysokým pasem zaručí nezapomenutelný zážitek. Vytaste své nejtajnější zbraně, které okoření atmosféru. Ještě nikdy předtím nebylo v ložnici tak horko, jako teď!

  • Popruh zvýrazní pas a hýždě
  • Univerzální velikost (postroj je nastavitelný přezkami na pase a hýždí)
  • Měkký a příjemný materiál
  • Zdobený kovovými kroužky
  • Postrojové kalhotky s vysokým pasem v černé barvě jsou doplněny kovovými kroužky, aplikacemi a přezkami z nerezu. 
  • Je vyroben z PU kůže (umělá kůže). 

Péče

  • Postroj je vyroben ze syntetických materiálů bez použití živočišných produktů
  • Čistěte vlhkým hadříkem a nechte vyschnout
© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace