Počet položek: 0 0,- CZK

Subcret postroj přes hrudník proplétaný

kliknutím zvětšíte
Subcret postroj přes hrudník proplétaný
Subcret postroj přes hrudník proplétanýSubcret postroj přes hrudník proplétanýSubcret postroj přes hrudník proplétaný
ks
Kód:P23454
Cena s DPH : 2 220,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Pokud chceš zažít speciální erotické zážitky, potřebuješ k tomu také speciální doplňky! Exkluzivní, proplétaný postroj přes hrudník odhalí toho dost k tomu, aby nastala dusná atmosféra a vše, co k tomu patří.

  • Univerzální velikost (postroj má nastavitelné přezky)
  • Měkký a příjemný materiál (z vnitřní strany je potažen látkou)
  • Zdobený kovovými kroužky a přezkami
  • Postroj přes hrudník zvýrazní prsa a pas
  • v černé barvě je doplněn kovovými kroužky a přezkami z nerezu
  • je vyroben z PU kůže (umělá kůže)

Péče

  • Podprsenka je vyrobena ze syntetických materiálů bez použití živočišných produktů
  • Čistěte vlhkým hadříkem a nechte vyschnout

 

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace