Počet položek: 0 0,- CZK

Subcret podprsenka proplétaná

kliknutím zvětšíte
Subcret podprsenka proplétaná
Subcret podprsenka proplétanáSubcret podprsenka proplétaná
ks
Kód:P23455
Cena s DPH : 2 220,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Pokud chceš zažít speciální erotické zážitky, potřebuješ k tomu také speciální doplňky! Exkluzivní proplétaná podprsenka odhalí toho dost k tomu, aby nastala dusná atmosféra a vše, co k tomu patří. Proplétaná podprsenka lemuje a zvýrazňuje prsa.

  • Univerzální velikost ( podprsenka má na zadní části nastavitelné přezky)
  • Měkký a příjemný materiál (z vnitřní strany je podprsenka potažena látkou)
  • Zdobená kovovými kroužky a přezkami
  • Proplétaná podprsenka zvýrazní prsa a pas.
  • Podprsenka je v černé barvě, doplněná kovovými kroužky a přezkami z nerezu.
  • Jednoduchá podprsenka je vyrobena z PU kůže (umělá kůže).

Péče

  • Podprsenka je vyrobena ze syntetických materiálů bez použití živočišných produktů
  • Čistěte vlhkým hadříkem a nechte vyschnout
© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace