Počet položek: 0 0,- CZK
  !  Tento eshop má propadlou platnost, pokud nebude prodloužen, bude smazán. Platnost eshopu byla do 18.02.2024

Subcret obojek na krk Domina

kliknutím zvětšíte
Subcret obojek na krk Domina
Subcret obojek na krk DominaSubcret obojek na krk Domina
Zboží již není skladem
Kód:P23479
Cena s DPH : 760,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:na dotaz

Chcete-li okořenit erotický zážitek něčím netradičním, obojek na krk Domina zaručí vzrušující změnu. Užívejte si společných chvílí s touto pomůckou, která otevírá všechny dveře horkého vzrušení.

  • Univerzální velikost
  • Měkký a příjemný materiál
  • Obojek na krk Domina zvýrazní krk a dekolt.
  • Obojek je v černé barvě, doplněný je kovovým kroužkem a přezkami z nerezu.
  • Obojek je vyroben z PU kůže (umělá kůže).
© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace