Počet položek: 0 0 CZK

Strict Deluxe 10 Piece Bondage Set

kliknutím zvětšíte
Strict Deluxe 10 Piece Bondage Set
Strict Deluxe 10 Piece Bondage SetStrict Deluxe 10 Piece Bondage SetStrict Deluxe 10 Piece Bondage SetStrict Deluxe 10 Piece Bondage Set
ks
Kód:P23793
Cena s DPH : 2 399 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Strict Deluxe 10 Piece Bondage Set

10 Bondage Essentials od Strict pro každého, kdo chce prozkoumat temnou stránku své ložnice! Vše, co potřebujete, abyste svázali, roubili a potrestali svého partnera, je součástí této luxusní 10dílné sady:

  • prodyšný míčový roubík
  • páska na oči
  • široký obojek s vodítkem
  • sada manžet na zápěstí a kotníky
  • pár svorek na bradavky
  • všestranný svazek lana
  • šikovná malá plácačka
  • lechtátko
  • bič

Svažte svého milence pomocí přiložených manžet, obojku a provazu, abyste je udrželi na svém místě. Experimentujte s tradičními aktivitami BDSM, jako je smyslová deprivace, hra s bolestí, trestání, podrobení se a škádlení! Rozšiřte své sexuální obzory a zjistěte, jaké prvky BDSM se líbí vám a vašemu partnerovu.

Každá položka je vyrobena z odolných materiálů – používejte je společně nebo se svými oblíbenými hračkami. Obsahuje hračky pro začátečníky, jako jsou nastavitelné manžety a páska na oči pro ty, kteří chtějí začít pomalu, a také manžety, či prodyšný roubík, lano a svorky na bradavky, takže se můžete pomalu pustit do extrémnější strany BDSM!

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace