Počet položek: 0 0,- CZK

Strict Collar with Cuffs Restraint Set Black

kliknutím zvětšíte
Strict Collar with Cuffs Restraint Set Black
Strict Collar with Cuffs Restraint Set BlackStrict Collar with Cuffs Restraint Set BlackStrict Collar with Cuffs Restraint Set BlackStrict Collar with Cuffs Restraint Set Black
ks
Kód:P23798
Cena s DPH : 1 399,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Strict Collar with Cuffs Restraint Set Black

Připoutejte svého submisivního otroka do těchto pout a obojku od značky Strict! Měkká vnitřní podšívka, která je šetrná k jejich pokožce, takže můžete límec a manžety na zápěstí sevřít tak těsně, jak je to možné. PU kůže vhodná pro vegany se snadno čistí a stále si zachovává sexy klasický vzhled kůže! Velké O-kroužky jsou vyrobeny ze silného kovu bez obsahu niklu a mohou k nim být připojeny další spojovací prvky. Pomocí přezky se přizpůsobí tak, aby perfektně vše sedělo.

Po skončení hry použijte čistič hraček, nastříkejte na řemínky a kov, utřete je a poté je otřete měkkým hadříkem do sucha. Skladujte na chladném a tmavém místě mimo dosah ostrých nebo drsných materiálů.

Rozměry:

  • šířka obojku: 3,8 cm
  • obvod obojku: 31,8 – 41,9 cm
  • šířka pout: 6,4 cm
  • obvod pout: 19 – 25,4 cm
  • popruh: 26,7 – 41,9 cm
© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace