Počet položek: 0 0,- CZK

SOFAah! Erotické lehátko červené

kliknutím zvětšíte
SOFAah! Erotické lehátko červené
SOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červenéSOFAah! Erotické lehátko červené
Zboží již není skladem
Kód:P23588
Cena s DPH : 25 990,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:3 - 5 dní

SOFAah!

Svojí funkcí se převážně zaměřuje na milování, nicméně její ergonomický tvar jistě oceníte ve chvílích relaxačního klidu, nebo odpočinku u knížky nebo použijete při cvičení.

Vzhledově pohovka působí velmi střídmě, tudíž pokud chcete, může zůstat její primární využití v anonymitě.

Primární funkce SOFAah! je uzpůsobena pro milostné hrátky, které pro svoji širokou variabilitu rozšíří Váš repertoár sexuálních poloh. Pohovka má měkké polstrování pro komfortní sex a ergonomický tvar nabízí prostor pro vášnivé experimenty.
Tantrická sofa, nebo-li tantrické křeslo je osvědčená součást tantrických masáží. Elegantná design Vám zajistí dokonalé procitnutí. Ambientní tempo i vašnivé orgie Vám pomůže plně vychutnat pohodlí. Představujeme nábytek pro kamasutru.

Tato erotická pohovka Vám udělá dobře. Je to unikátní a luxusní design pohovky, za který se nebudete stydět. Ptáte se "jak inspirovat Váš intimní život?" Takhle!

 

Technická specifikace:

 • Profesionální čalounická koženka o tloušťce 0,9mm a min. 600g/m2
 • Lepená masivní dřevěná konstrukce
 • Polyuretanová pěna vyšší tvrdosti
 • Polyesterové vatování pro dokonalý povrch
 • Délka 198 cm, šířka 42 cm a výška 79 cm
 • Hmotnost 44 kg
 • Testováno až do zatížení 400 kg
 • Nejedná se o NASA materiál, takže nevydrží vše
 • Protiskluzové nožičky

Návod na údržbu:

 • Koženku lze čistit vodou, případně jemným mýdlovým roztokem
 • Nepoužívete písek a chemické prostředky, aby nedošlo k poškození koženky
 • Na světlé koženky nesedejte v oděvech, které pouští barvu (džínovina...)
 • Koženka je odolná proti lubrikantům na vodní bázi a olejům vč. silikonových.
 • Omývat vodu a saponáty vhodné na koženku.
© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace