Počet položek: 0 0 CZK

SILEXD Model 2 6 Glow in the Dark

kliknutím zvětšíte
SILEXD Model 2 6 Glow in the Dark
SILEXD Model 2 6 Glow in the DarkSILEXD Model 2 6 Glow in the DarkSILEXD Model 2 6 Glow in the Dark
ks
Kód:P23375
Cena s DPH : 449 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Dildo s dvojitou hustotou s vysoce kvalitním silikonovým potahem a vycpávkou Silexpan, které vám díky světelnému efektu umožní užít si potěšení i v těch nejtemnějších nocích.

Maximální pocit, hustota a flexibilita s extra výkonnou přísavkou.

Pro zajímavější zážitek a vyšší simulaci můžete dildo ohřát či ochladit, je termo reaktivní

Termoreaktivní vlastnosti: měkčí při zahřívání ve vodě nebo mikrovlnné troubě, tvrdší při ochlazení v lednici

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace