Počet položek: 0 0 CZK

SilexD Model 1 Vibrating Premium Silicone Dual Density Dildo 8

kliknutím zvětšíte
SilexD Model 1 Vibrating Premium Silicone Dual Density Dildo 8
SilexD Model 1 Vibrating Premium Silicone Dual Density Dildo 8SilexD Model 1 Vibrating Premium Silicone Dual Density Dildo 8SilexD Model 1 Vibrating Premium Silicone Dual Density Dildo 8SilexD Model 1 Vibrating Premium Silicone Dual Density Dildo 8
ks
Kód:P23163
Cena s DPH : 980 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

SilexD® Nabízí řadu dilda s extra měkkou vysoce kvalitní silikonovou kůží s dvojí hustotou výplní SILEXPAN® a vnitřním tvrdým jádrem pro extrémně realistický pocit a nesrovnatelné potěšení. Revoluční patentovaná receptura materiálu SILEXPAN® použitá k výplni našich výrobků umožňuje lepší hustotu a vyšší flexibilitu dilda. Dodává mu nádherný pocit a větší elasticitu.  

Pro vaše největší tělesné potěšení SilexD® přidává do své kolekce vibrační funkci, která uspokojí vaše nejhlubší sexuální fantazie. 

NEOBSAHUJE ŽÁDNOU TERMO REAKTIVNÍ FUNKCI

SilexD® Nabízí nejkvalitnější silikonovou kůži na trhu. Je bez ftalátů, bez latexu, bezpečný pro tělo, hypoalergenní a neporézní, takže se snadno čistí a je odolnější.

  • Počet funkcí: 10
  • Počet motorů: 1
© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace