Počet položek: 0 0 CZK

SilexD Model 1 7

kliknutím zvětšíte
SilexD Model 1 7
SilexD Model 1 7SilexD Model 1 7SilexD Model 1 7SilexD Model 1 7
ks
Kód:P23356
Cena s DPH : 560 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

SILEXD® nabízí řadu dilda s extra měkkou vysoce kvalitní silikonovou kůží s dvojí hustotou výplní SILEXPAN® a vnitřním tvrdým jádrem pro extrémně realistický pocit a nesrovnatelný zážitek z potěšení.

Revoluční patentovaná receptura materiálu SILEXPAN® použitá k výplni našich výrobků umožňuje lepší hustotu a vyšší flexibilitu dilda. Dodává mu nádherný pocit a větší elasticitu.  

SilexD® nabízí nejkvalitnější silikonovou kůži na trhu. Tento silikon platinové třídy je bez ftalátů, bez latexu, bezpečný pro tělo, hypoalergenní a neporézní, takže se snadno čistí a je odolnější.

Má silnou přísavku na základně, díky které je stabilní při průniku, ale je také kompatibilní s popruhy na postrojích, takže si to můžete užít se svým partnerem.
Díky novému složení Thermo Reactive bude vaše dildo měkčí, když je horko, a tvrdší, když je chladno, takže se můžete kdykoli rozhodnout, jakou pevnost chcete.

Máte rádi tvrdé nebo měkké? Záleží na situaci?

Váš nový tajný přítel byl vyroben ze Silexpanu s dvojí hustotou a reaguje na teplotu.

Měkčí při zahřátí, tvrdší při ochlazení

Maximálně 30 sekund v mikrovlnné troubě
Maximálně 2 minuty varu
V mrazáku bez časového omezení

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace