Počet položek: 0 0 CZK

Shunga Zoa

kliknutím zvětšíte
Shunga Zoa
Shunga ZoaShunga ZoaShunga ZoaShunga ZoaShunga ZoaShunga ZoaShunga ZoaShunga ZoaShunga ZoaShunga ZoaShunga Zoa
ks
Kód:P23411
Cena s DPH : 3 890 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

SHUNGA - ZOA RASPBERRY je určen pro ženu, která má ráda sílu a jemnost.

Rafinovaný a jedinečný design se dokonale přizpůsobí vašim vaginálním křivkám a současně zakryje klitoris, stydké pysky a hráze.

Příjemný úchop umožní přesné a snadné umístění na místa, která preferujete.

Má výkonný motor, který nabízí 10 režimů divoce vzrušujících vibrací, které vás doprovází k mnoha nezapomenutelným orgasmům.

 

  • 10 vibračních funkcí se synchronizovaným osvětlením
  • 5 úrovni intenzity
  • pohodlná rukojeť
  • tichý a diskrétní
  • 100% vodotěsnost (IPX7)
  • dobíjení přes USB

 

Doba nabíjení: cca 2,5 hodiny

Provozní doba: 1 - 3 hodiny (záleží od zvolení intenzity) 

Obsah balení: intimní masážní přístroj, USB kabel (síťový adaptér není součástí dodávky), saténový rukáv, stručný průvodce

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace