Počet položek: 0 0,- CZK

Sex Elixír Premium španělské mušky 100 ml

kliknutím zvětšíte
Sex Elixír Premium španělské mušky 100 ml
Sex Elixír Premium španělské mušky 100 mlSex Elixír Premium španělské mušky 100 mlSex Elixír Premium španělské mušky 100 ml
Zboží již není skladem
Kód:P23451
Cena s DPH : 490,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:10 dní

Sex Elixir Premium je revoluční afrodiziakum. Prémiová verze tohoto oblíbeného doplňku je výsledkem několikaletého laboratorního výzkumu 100% bezpečných složek. Díky tvrdé práci bylo možné dosáhnout 3x větší účinnosti za nižší cenu. Díky tomu vzniklo nejen silnější, ale také 7x větší afrodiziakum, dávající výborný poměr ceny a kvality a kapacitu.

Španělské mušky pro muže i ženy Sex Elixir Premium – slavné afrodiziakum opět přichází! Jedná se o doplněk stravy.

Slavné španělské mušky jsou nápojem lásky, který je znám již od starověku. Stimuluje a pomáhá k lepšímu orgasmu. Stačí pár kapek a můžete si užít skvělé sexuální dobrodružství! Zapomeňte na komplikované akce zvyšování sníženého libida, je to snadné – stačí pár kapek!

Španělské mušky jsou dodávány v lahvičce se snadným dávkováním.

Použití: dejte 10 kapek na lžičku nebo šťávu (nemění chuť). před použitím lahvičku protřepejte. Mírné zakalení přípravku je nezávadné, přípravek obsahuje přírodní extrakty.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace