Počet položek: 0 0,- CZK

Puppy Play neopren obojek

kliknutím zvětšíte
Puppy Play neopren obojek
Puppy Play neopren obojekPuppy Play neopren obojekPuppy Play neopren obojekPuppy Play neopren obojekPuppy Play neopren obojekPuppy Play neopren obojek
ks
Kód:P23299
Cena s DPH : 299,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Dokončete svou proměnu v dobře vychované štěně a nechte se vodit s tímto nádherným obojkem.

Neoprén šetrný k pokožce promění vaše hry BDSM ve vzrušující dobrodružství. Nastavitelná velikost pomocí obzvláště robustní přezky a osmi nýtů, tato hračka se hodí téměř ke každému krku. Vzhledem k tomu, že materiál je trochu strečový, nebudete v žádné situaci omráčeni. Navíc je na vnější straně stabilní D-háček, se kterým lze snadno připojit další bondážní hračky (např. řetízky).

Jakmile hra skončí, můžete sexy obojek jednoduše vyčistit vlažnou vodou s dětským mycím prostředkem (nebo mýdlem na nádobí bez aviváže). V žádném případě nepoužívejte šampon nebo hydratační mýdlo. Skladování by mělo být v ideálním případě suché a chráněné před světlem.

Ještě nikdy nebylo podání tak hravé a nevytvářelo tolik vzrušení.

Podrobnosti o produktu:

✓ stylový neoprenový límec
✓ detailní zpracování
✓ nastavitelná velikost
✓ univerzální D-háček
✓ ideální pro BDSM hry

  • Celková délka: cca 51,5 cm
  • Šířka:cca 3,7 cm
  • obvod: cca 33,5 - 46,5 cm
  • materiál: neopren
  • barva: káva
© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace