Počet položek: 0 0,- CZK

Pleasure Wigs Brandi Black & Purple

kliknutím zvětšíte
Pleasure Wigs Brandi Black & Purple
ks
Kód:P23846
Cena s DPH : 1 699,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Pleasure Wigs Brandi Black & Purple

Univerzální velikost, vyrobená z vysoce kvalitních syntetických materiálů podobných lidským (bez lidských vlasů), to je barevná paruka Brandi od Pleasure Wigs.

Údržba:

Čistěte jemným šamponem na vlasy nebo speciálním šamponem na paruky ze syntetických vláken. Šampon rozmíchejte ve vodě a paruku vložte na 5-10 minut do připravené lázně. Poté jej opláchněte pod tekoucí vodou, jemně vymačkejte přebytečnou vodu a osušte ručníkem. Při mytí buďte opatrní, jen lehce třete, nedrhněte, neždímejte. Nikdy nečešte mokrou paruku. Nežehlit ani nekulmovat. Nepoužívejte přípravky určené na pravé vlasy, zejména laky nebo jiná tužidla.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace