Počet položek: 0 0 CZK

Playboy Royal Wand

kliknutím zvětšíte
Playboy Royal Wand
Playboy Royal WandPlayboy Royal WandPlayboy Royal WandPlayboy Royal Wand
ks
Kód:P23670
Cena s DPH : 2 599 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Playboy Royal Wand

Síla a potěšení jsou s Royal Wand od Playboy zaručené. Klasická vibrační hůlka vyrobena ze sametově hladkého silikonu. Polstrovaná hlava a ohebný krk se pohybují s vaším tělem, když zkoumáte 10 jedinečných rytmů a 3 rychlosti vibrací. Vodotěsný a ponořitelný, můžete přivolat potěšení kdekoli. Svoboda si hrát!

Proč si vybrat Royal Wand od Playboy:

  • Výkonný hůlkový vibrátor
  • Vibrace: 10 rytmů se 3 rychlostmi vibrací
  • Silikon bezpečný pro tělo
  • Bez ftalátů a latexu
  • Vodotěsné a ponorné
  • Nabíjecí: USB kabel součástí balení
  • Lubrikace na vodní bázi

Rozměry:

výška: 29,2 cm, hloubka: 5,3 cm, šířka: 5,3 cm

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace