Počet položek: 0 0,- CZK

Pjur med Vegan Glide 100ml

kliknutím zvětšíte
Pjur med Vegan Glide 100ml
Pjur med Vegan Glide 100mlPjur med Vegan Glide 100ml
ks
Kód:P23681
Cena s DPH : 449,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Pjur med Vegan Glide 100ml

Veganství je stále populárnější. Aby odrážel tento trend, Pjur vyrobil osobní lubrikant vyrobený výhradně z veganských přísad a bez jakéhokoli testování na zvířatech. Poskytuje extra vlhkost pro dlouhotrvající mazání a má vyvážené pH. Receptura je ideální pro citlivé sliznice a extrémně šetrná k pokožce. Neobsahuje parfemaci, parabeny ani glycerin.

Pjur med VEGAN glide je registrován Vegan Society. To prokazuje, že produkty nezahrnují ani neobsahují složky živočišného původu a nezahrnují testování na zvířatech.

Ingredience:

Voda (voda), propylenglykol, dipropylenglykol, hydroxypropylguar hydroxypropyltrimonium chlorid, hydroxyethylcelulóza, sacharin sodný, kyselina citrónová.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace