Počet položek: 0 0,- CZK

Pipedream PDX Elite Cock Compressor Vibrator

kliknutím zvětšíte
Pipedream PDX Elite Cock Compressor Vibrator
Pipedream PDX Elite Cock Compressor VibratorPipedream PDX Elite Cock Compressor VibratorPipedream PDX Elite Cock Compressor VibratorPipedream PDX Elite Cock Compressor Vibrator
ks
Kód:P23534
Cena s DPH : 3 499,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Pipedream PDX Elite Cock Compressor Vibrator

PDX Elite Cock Compressor Vibrator od Pipedream se představuje s inovativní airbag technologií a výkonným vzduchotěsným sáním, které zaručí dokonalou stimulaci pro váš penis. 

Masturbátor je umístěn v robustním plastovém pouzdře, na jehož konci je nastavitelná a hlavně uzamykací přísavka, která umožňuje připevnit masturbátor na jakoukoliv rovnou plochu a nastavit si tak úhel sklonu masturbátoru.

Proč si vybrat PDX Elite Cock Compressor Vibrator od Pipedream:

  • 10 vibračních režimů (5 rychlostí)
  • funkce air bags nabízí 5 režimů tlaku pro dokonalý prožitek
  • odnímatelná vložka s vnitřní stimulační texturou (materiál podobný kůži)
  • voděodolnost
  • jednoduché ovládání a snadná údržba
  • nabíjení pře USB (součástí balení)
  • lubrikace na vodní bázi

Rozměry:

délka 23,4 cm, šířka 8,6 cm, vnitřní průměr 6,4 cm

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace