Počet položek: 0 0,- CZK
  !  Tento eshop má propadlou platnost, pokud nebude prodloužen, bude smazán. Platnost eshopu byla do 18.02.2024

Pipedream MEGA FUCK SLUT

kliknutím zvětšíte
Pipedream MEGA FUCK SLUT
Pipedream MEGA FUCK SLUTPipedream MEGA FUCK SLUTPipedream MEGA FUCK SLUTPipedream MEGA FUCK SLUTPipedream MEGA FUCK SLUT
ks
Kód:P23203
Cena s DPH : 26 757,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
  • Masturbátor trupu s prsy
  • S otevřením vagíny a konečníku
  • Věrně reprodukováno
  • materiál podobný kůži

Pro vzrušující realistické potěšení ze sexu!
Milostná hračka se jen stěží může přiblížit skutečné, dobře formované ženě ještě autentičtěji. Hlaďte, hmatejte, hrajte, hněte – vše prostě působí naprosto realisticky! Trup masturbátoru z materiálu připomínajícího kůži s plnými prsy, pochvou a otvorem řitního otvoru.
Rozměry 68 cm x 36 cm x 22 cm. Pochva hluboká 16 cm, řitní otvor 15 cm hluboký, obě Ø těsné a pružné. Hmotnost: 17,5 kg. TPR.
Drobné odchylky barvy a povrchové úpravy související s výrobou jsou možné.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace