Počet položek: 0 0 CZK

Pipedream MEGA FUCK SLUT

kliknutím zvětšíte
Pipedream MEGA FUCK SLUT
Pipedream MEGA FUCK SLUTPipedream MEGA FUCK SLUTPipedream MEGA FUCK SLUTPipedream MEGA FUCK SLUTPipedream MEGA FUCK SLUT
ks
Kód:P23203
Cena s DPH : 26 757 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
  • Masturbátor trupu s prsy
  • S otevřením vagíny a konečníku
  • Věrně reprodukováno
  • materiál podobný kůži

Pro vzrušující realistické potěšení ze sexu!
Milostná hračka se jen stěží může přiblížit skutečné, dobře formované ženě ještě autentičtěji. Hlaďte, hmatejte, hrajte, hněte – vše prostě působí naprosto realisticky! Trup masturbátoru z materiálu připomínajícího kůži s plnými prsy, pochvou a otvorem řitního otvoru.
Rozměry 68 cm x 36 cm x 22 cm. Pochva hluboká 16 cm, řitní otvor 15 cm hluboký, obě Ø těsné a pružné. Hmotnost: 17,5 kg. TPR.
Drobné odchylky barvy a povrchové úpravy související s výrobou jsou možné.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace