Počet položek: 0 0 CZK

Pipedream King Cock Elite 8 Vibrating Silicone Dual Density Cock Light

kliknutím zvětšíte
Pipedream King Cock Elite 8 Vibrating Silicone Dual Density Cock Light
Pipedream King Cock Elite 8 Vibrating Silicone Dual Density Cock LightPipedream King Cock Elite 8 Vibrating Silicone Dual Density Cock LightPipedream King Cock Elite 8 Vibrating Silicone Dual Density Cock LightPipedream King Cock Elite 8 Vibrating Silicone Dual Density Cock LightPipedream King Cock Elite 8 Vibrating Silicone Dual Density Cock LightPipedream King Cock Elite 8 Vibrating Silicone Dual Density Cock LightPipedream King Cock Elite 8 Vibrating Silicone Dual Density Cock Light
ks
Kód:P23235
Cena s DPH : 3 190 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
  • Vibrátor s realistickým vzhledem penisu
  • 10 Modifikací vibrací
  • Dvojitá hustota: měkká kůže - tvrdé jádro
  • Se silnou přísavkou
  • Kompatibilní s dokem na tělo a popruhem
  • Voděodolný
  • Nabíjecí – včetně nabíjecího kabelu USB magnetické nabíječky

Lepší než (jeho) skutečný: Měkká kůže, tvrdé jádro – a vibrace!
Dobíjecí přírodní vibrátor 8" Vibrating + Dual Density Silicone Cock od King Cock Elite s hyperrealistickým vzhledem penisu vyrobený ze silikonového materiálu s dvojí hustotou, který působí jako skutečná kůže. Vibrátor sám o sobě (jako skutečný vzpřímený člen) má pevnou, ale flexibilní hřídel, díky které je pocit potěšení co nejrealističtější.

Vodotěsný přírodní vibrátor vás navíc rozmazlí 10 různými vibračními režimy, které lze snadno ovládat stisknutím tlačítka přímo na hračce – dokonce i ve vaně nebo sprše.

Přírodní vibrátor má silnou sací základnu, která pevně a bezpečně přilne k jakémukoli hladkému povrchu, což umožňuje použití bez použití rukou. Dokonale funguje se systémem King Cock Elite Body Dock Universal Harness System – ale je také kompatibilní s jinými konvenčními popruhy a postroji.

Včetně nabíjecího kabelu USB magnetické nabíječky.

Celková délka 22 cm, délka vložení 20,3 cm, Ø max. 5,4 cm. Hmotnost 527g
Silikon.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace