Počet položek: 0 0 CZK

Pipedream King Cock 11 Hollow Strap-On Suspender System

kliknutím zvětšíte
Pipedream King Cock 11 Hollow Strap-On Suspender System
Pipedream King Cock 11 Hollow Strap-On Suspender SystemPipedream King Cock 11 Hollow Strap-On Suspender SystemPipedream King Cock 11 Hollow Strap-On Suspender SystemPipedream King Cock 11 Hollow Strap-On Suspender SystemPipedream King Cock 11 Hollow Strap-On Suspender SystemPipedream King Cock 11 Hollow Strap-On Suspender SystemPipedream King Cock 11 Hollow Strap-On Suspender System
ks
Kód:P23315
Cena s DPH : 3 069 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

King Cock 11" Hollow Strap-On Suspender System zaručuje neuvěřitelné zážitky a uspokojí i ty nejnáročnější.

Pokud hledáte velké a do detailu propracované dildo, jste tady správně! Je vyrobeno z naprosto bezpečného materiálu bez ftalátů. Na dotek je příjemný a připomínající lidskou kůži. Dildo je duté a uvnitř je vsunutá plastová trubice o průměru 3,8 cm. Takže jej mohou používat muži, kteří si chtějí zvětšit velikost nebo muži, kteří mají problém s erekci. Obří hračku si však oblíbí i dámy.

Pevný postroj je vyroben z nejkvalitnějšího nylonu. Popruhy jsou nastavitelné, takže padnou skoro každému. Tahle sada také obsahuje kovový O-kroužek a suché zipy pro pevnější držení dilda. Při akci rozhodně oceníte, že se dildo nehne a nepadá.

 

  • postroj s nastavitelnými popruhy
  • O-kroužek a suché zipy pro pevné udržení dilda
  • duté dildo pro možnost zasunutí penisu
  • realistické zpracování - žilkování, obnažený žalud
  • materiál bez ftalátů
  • vhodný pro ženy i pro muže

 

Materiál: PVC (dildo), ABS (trubice uvnitř dilda), vinyl (postroj)

Země původu: USA

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace