Počet položek: 0 0,- CZK

Ouch! Washing Bag

kliknutím zvětšíte
Ouch! Washing Bag
Zboží již není skladem
Kód:P23680
Cena s DPH : 169,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:na dotaz

Ouch! Washing Bag

Chcete si zachovat kalhotky hezké co nejdéle? Proto byste je měli prát v tomto sáčku na prádlo od Ouch!. Sáček na prádlo je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, takže se vaše oblíbená sada nepoškodí. Zip je chráněn extra kusem látky, takže se vaše pračka nerozbije.

Rozměry:

25 x 32 x 2 cm

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace