Počet položek: 0 0 CZK

Ouch! Realistic 8″ Strap-On

kliknutím zvětšíte
Ouch! Realistic 8″ Strap-On
Ouch! Realistic 8″ Strap-OnOuch! Realistic 8″ Strap-OnOuch! Realistic 8″ Strap-On
ks
Kód:P23552
Cena s DPH : 1 199 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Ouch! Realistic 8″ Strap-On

Pronikněte do těla svého partnera s tímto realistickým 8palcovým páskem Ouch! Popruhy jsou elastické a zajišťují, že připojený penis zůstane na svém místě. Realistické dildo lze odepnout z postroje. Materiál je uvnitř měkký, takže se velmi příjemně nosí. Prožijte své nejzlobivější fantazie. Používejte tento produkt samostatně nebo v kombinaci s jinými sexuálními doplňky. Používejte s lubrikačními gely na silikonové nebo vodní bázi. Neobsahuje ftaláty.

Rozměry: Celková délka dilda (s přísavkou) 20 cm, použitelná délka 15 cm a průměr 4 cm. 

Materiál: Kůže, kov, guma, elastický.

Barva: Černá.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace