Počet položek: 0 0,- CZK

Ouch! Body Armor Glow in the Dark S/M

kliknutím zvětšíte
Ouch! Body Armor Glow in the Dark S/M
Ouch! Body Armor Glow in the Dark S/MOuch! Body Armor Glow in the Dark S/MOuch! Body Armor Glow in the Dark S/MOuch! Body Armor Glow in the Dark S/MOuch! Body Armor Glow in the Dark S/MOuch! Body Armor Glow in the Dark S/MOuch! Body Armor Glow in the Dark S/M
ks
Kód:P23715
Cena s DPH : 1 099,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Ouch! Body Armor Glow in the Dark S/M

Glow in the Dark, budoucnost otroctví od Ouch! je tady. Navrženo s autentickou estetikou bondage, ale s přidaným potěšením z vlastností svítících ve tmě, fluorescenční zelené detaily promění každou událost v záři ve tmě, zábava tak teprve začíná, když zhasnou světla.

Připoutejte se do tohoto postroje a umocněte své mužské tvary. Popruh je nastavitelný, takže sedne každému typu postavy.

Produkty Glow In The Dark musí být aktivovány slunečním světlem, než si je vychutnáte ve tmě.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace