Počet položek: 0 0,- CZK

Omalovánky pro dospělé – Kamasutra omilovánky

kliknutím zvětšíte
Omalovánky pro dospělé – Kamasutra omilovánky
Omalovánky pro dospělé – Kamasutra omilovánkyOmalovánky pro dospělé – Kamasutra omilovánkyOmalovánky pro dospělé – Kamasutra omilovánkyOmalovánky pro dospělé – Kamasutra omilovánkyOmalovánky pro dospělé – Kamasutra omilovánkyOmalovánky pro dospělé – Kamasutra omilovánkyOmalovánky pro dospělé – Kamasutra omilovánkyOmalovánky pro dospělé – Kamasutra omilovánky
ks
Kód:P23641
Cena s DPH : 299,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Omilovánky jsou na rozdíl od klasických hanbaté omalovánky pro dospělé, ale milenci jsou (až na pár výjimek) zachyceni vkusným způsobem. 

 

Omilovánky jsou vhodné na odreagování a relax, ale potěší i jako vtipný dárek

 

Jsou tištěny na kvalitní papír s vysokou gramáží. Můžete je vybarvovat pastelkami , fixami i vodovkami. Vybarvené omalovánky z knihy snadno odtrhnete, tudíž si je poté můžete vystavit, či například zarámovat.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace