Počet položek: 0 0 CZK

NMC Mayumi

kliknutím zvětšíte
NMC Mayumi
NMC MayumiNMC MayumiNMC Mayumi
ks
Kód:P23628
Cena s DPH : 799 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

NMC Mayumi

Sexuální panenka s úzkými otvory pro potěšení a potištěným obličejem a vlasy od značky NMC. Sexuální panenka je v lákavé poloze k objímání a chce víc než jen mazlení. Je také skvělá na rozlučku se svobodou.

Proč si vybrat Mayumi od NMC:

  • Asijská sexuální panenka
  • Obličej a vlasy jsou potištěny
  • Extra velká prsa s tvrdými bradavkami
  • 3 otvory pro potěšení

Rozměry:

Kompletní délka 151 cm, hloubka vložení 12 cm, velikost košíčku D

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace