Počet položek: 0 0,- CZK

NMC Dishy Dyanne Manga

kliknutím zvětšíte
NMC Dishy Dyanne Manga
NMC Dishy Dyanne MangaNMC Dishy Dyanne MangaNMC Dishy Dyanne MangaNMC Dishy Dyanne MangaNMC Dishy Dyanne Manga
ks
Kód:P23627
Cena s DPH : 1 399,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

NMC Dishy Dyanne Manga

Sexuální panenka v životní velikosti s potištěným obličejem Manga od NMC. S ňadry a 2 rozkošnými dírkami. Vagína je odnímatelná a lze ji používat samostatně. Je tam vytištěná fotografie jejího obličeje a vlasů. Ideální pro zvídavé začátečníky nebo další rozlučku. Obsahuje mastek, který pomáhá udržet panenku v nejlepší kondici.

Proč si vybrat Dishy Dyanne Manga od NMC:

  • Sexuální panenka s tváří Manga v životní velikosti
  • Odnímatelná vagína vyrobená z TPR
  • Fotografie obličeje a vlasů, která je natištěna
  • Obsahuje pudr, který udržuje panenku v top stavu
  • Pro Hentai doma!

Rozměry:

Celková délka 175 cm; D pohár; hloubka zavedení pochva 15 cm, hloubka zavedení ústa 12,5 cm.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace