Počet položek: 0 0,- CZK

Náhradní kabel ElectraStim 133567

kliknutím zvětšíte
Náhradní kabel ElectraStim 133567
Náhradní kabel ElectraStim 133567Náhradní kabel ElectraStim 133567
ks
Kód:P23289
Cena s DPH : 470,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Je důležité udržovat vaše kabely ElectraStim v dobrém provozním stavu, aby byla zajištěna bezpečnost během hry, a pružný pozlátkový drát 2mm náhradního kabelu zajišťuje spoustu využití a optimální dodávku energie ze stimulátoru do hračky.

Náš náhradní kabel ElectraStim 2mm je kompatibilní s naší kompletní řadou stimulátorů ElectraStim a má 2 x 2mm kolíkové konektory, které pasují na všechny naše elektrody a některé elektrody jiných značek (vždy si přečtěte pokyny)

Pro použití s ​​jakýmkoli stimulátorem ElectraStim nebo příslušenstvím.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace