Počet položek: 0 0,- CZK
  !  Tento eshop má propadlou platnost, pokud nebude prodloužen, bude smazán. Platnost eshopu byla do 18.02.2024

Mister Size Water Based Lubricant 100ml

kliknutím zvětšíte
Mister Size Water Based Lubricant 100ml
Mister Size Water Based Lubricant 100mlMister Size Water Based Lubricant 100ml
ks
Kód:P23718
Cena s DPH : 299,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Mister Size Water Based Lubricant 100ml

Proč lubrikovat? Protože je to sranda!

Auto jede nejlépe, když je po čerstvé výměně oleje. Podobné je to i s lubrikantem v posteli! Každý pohyb se stává vzrušujícím, hedvábným zážitkem. Přesvědčte se o dlouhotrvajícím účinku Mister Size. Mazat a užívat si nekonečné hodiny vášně. Díky složení na vodní bázi je lubrikant vhodný i pro citlivou pokožku a po použití jej lze jednoduše opláchnout běžnou vodou.

Organický lubrikační gel Mister Size obsahuje pouze vysoce kvalitní certifikované organické složky pro optimální snášenlivost s pokožkou. Organický lubrikační gel Mister Size je dermatologicky testován, bez tuku, bez barvy, bez zápachu a chuti.

Všestranný talent Mister Size Organic Lubricating Gel lze použít s hračkami i kondomy a nezpůsobuje na textiliích žádné trvalé skvrny.

Tuba o objemu 100 ml má perfektní velikost pro příležitostné až pravidelné použití a vizuálně přesvědčí svým moderním designem balení. Křišťálově čistá konzistence se snadno roztírá na požadovaná místa a poskytuje intenzivní vlhkost pro nejlepší možný pocit.

Ingredience:
Voda, Glycerin, Hydroxyethylcelulóza, Kyselina citronová, Benzoát sodný, Sorbát draselný, Pentylenglykol, Sorbitol, Laktát sodný, Močovina, Kyselina mléčná, Serin, Hydroxid sodný, Chlorid sodný, Allantoin

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace