Počet položek: 0 0,- CZK

Master Series Jolt Electro Puppy Trainer Shock Collar

kliknutím zvětšíte
Master Series Jolt Electro Puppy Trainer Shock Collar
Master Series Jolt Electro Puppy Trainer Shock CollarMaster Series Jolt Electro Puppy Trainer Shock Collar
Zboží již není skladem
Kód:P23587
Cena s DPH : 3 999,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:na dotaz

Master Series Jolt Electro Puppy Trainer Shock Collar

Potřebujete svoje štěňátko naučit poslušnosti? Potom zkuste tento obojek od Master Series, který poskytuje elektrošoky! Obojek tak nabízí efektivní trénink a to prostřednictvím elektrické stimulace, vibrací a zvukových tónů, to vše v jednom.

Obojek ovládáte prostřednictvím bezdrátového ovladače, který má dosah až 240 metrů. Samotný obojek je napájený pomocí 9V baterie (není součástí balení).

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace