Počet položek: 0 0,- CZK

Masážní svíčka Plaisirs Secrets Candle Coconut (80 ml)

kliknutím zvětšíte
Masážní svíčka Plaisirs Secrets Candle Coconut (80 ml)
Masážní svíčka Plaisirs Secrets Candle Coconut (80 ml) Masážní svíčka Plaisirs Secrets Candle Coconut (80 ml) Masážní svíčka Plaisirs Secrets Candle Coconut (80 ml) Masážní svíčka Plaisirs Secrets Candle Coconut (80 ml)
ks
Kód:P15294
Cena s DPH : 349,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Krásná masážní svíčka s vůní "Coconut" v dekorativní keramické nádobě. Po zapálení svíčky se vosk zahřeje a stává se, voňavým masážním olejem.

Obsah: 80 ml.

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace