Počet položek: 0 0,- CZK
  !  Tento eshop má propadlou platnost, pokud nebude prodloužen, bude smazán. Platnost eshopu byla do 18.02.2024

Magic Motion Solstice App Controlled Prostate Vibrator

kliknutím zvětšíte
Magic Motion Solstice App Controlled Prostate Vibrator
Magic Motion Solstice App Controlled Prostate VibratorMagic Motion Solstice App Controlled Prostate VibratorMagic Motion Solstice App Controlled Prostate VibratorMagic Motion Solstice App Controlled Prostate VibratorMagic Motion Solstice App Controlled Prostate VibratorMagic Motion Solstice App Controlled Prostate VibratorMagic Motion Solstice App Controlled Prostate Vibrator
ks
Kód:P23850
Cena s DPH : 1 495,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Stimulátor prostaty Solstice ovládaný aplikací, který kombinuje ergonomii s chytrou technologií a poskytuje začátečníkům i zkušeným uživatelům skvělý zážitek. 

Ergonomický tvar Vám zintenzivní vnitřní pocit a přes mobilní aplikaci Whats Sens si můžete navolit přednastavený režim vibrací, hudby, ručně malované režimy ovládání a interaktivní hlasové, obrázkové a textové informace během dálkového ovládání.

 

  • vibrátor na prostatu
  • ergonomický tvar
  • vodotěsný
  • 7 rychlostí
  • dobíjení přes USB
  • aplikace Whats Sens

 

Doba nabíjení: 120 min.

Provozní doba: 90 min. 

© www.erotickysvet.cz
Potvrzení zletilosti
Varování Chystáte se vstoupit na stránky www.sexicekshop.cz s erotickou a sexuální tematikou, přečtěte si proto, prosím, pozorně následující: Stisknutím tlačítka Vstoupit prohlašujete: Je mi více než 18 let a dosáhl/a jsem zletilosti. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace